Lakiernictwo

Arti-L to nowoczesna lakiernia samochodowa, którą zbudowaliśmy w oparciu o wieloletnie doświadczenie i bardzo dobrą znajomość branży. Usługi lakiernicze świadczymy od 10 lat. Naszą specjalnością jest lakiernictwo powypadkowe, którego głównym zadaniem jest zabezpieczenie uszkodzonej w zdarzeniu karoserii i przywrócenie pierwotnej estetyki pojazdu. Pracujemy z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. To pozwala ograniczyć ingerencję w konstrukcję pojazdu do minimum, przy jednoczesnym dostarczaniu usług najwyższej jakości.

Jak pracujemy?

Jako nowoczesna lakiernia samochodowa dysponujemy profesjonalnym zapleczem technicznym i technologicznym. Usługi lakiernicze realizujemy w komorze lakierniczej, której rozmiar umożliwia lakierowanie detali, większych komponentów, jak i całych pojazdów. Zastosowanie komory niweluje negatywny wpływ czynników zewnętrznych na obrabiane elementy, dzięki czemu uzyskujemy fabrycznie gładką powierzchnię.

Pracujemy z wykorzystaniem technologii Airbrush. Airbrush umożliwia równomierną aplikację cienkich warstw lakieru, co wpływa zarówno na trwałość uzyskiwanej powłoki, jak i jej estetykę. Dodatkowym atutem stosowanej technologii jest możliwość uzyskania oryginalnych wzorów i przejść kolorów, które w sposób szczególny cenią właściciele odrestaurowywanych motocykli.

To co nas wyróżnia jako lakiernię, to indywidualne podejście do każdej naprawy. Przed rozpoczęciem prac blacharsko-lakierniczych oceniamy skalę i specyfikę uszkodzenia, a następnie dobieramy odpowiednie techniki i technologie. W ten sposób dostarczamy usługę w pełni dopasowaną do konkretnej potrzeby.

Lakiernictwo powypadkowe i estetyczne

Nasza lakiernia działa dwutorowo realizując usługi naprawcze i usługi, których celem jest poprawa lub zmiana estetyki poszczególnych komponentów. Obsługujemy przede wszystkim samochody osobowe i pojazdy dostawcze do 3,5 t. Odpowiadamy również na nieszablonowe potrzeby, jakie kierują do nas właściciele motocykli i innych pojazdów. To przekłada się na bardzo szeroką i zróżnicowaną ofertę usługową, w ramach której każdy kierowca może liczyć na fachową i rzetelną pomoc.

Siedzibą lakierni Arti-LGorzyce. Nasze usługi kierujemy do kierowców z terenu województwa śląskiego, małopolskiego i opolskiego. Lakiernia oferuję likwidację szkód z OC sprawcy i AC. Wykonujemy naprawy bezgotówkowe z kompleksową obsługą formalności. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.