Naprawy bezgotówkowe

Uszkodzenie pojazdu w wyniku kolizji lub stłuczki to stresujące doświadczenie. Niestety na tym nasze problemy się nie kończą. Szkoda wymaga naprawy. Oferując naprawy bezgotówkowe zapewniamy kompleksową obsługę klienta indywidualnego i biznesowego. Świadczymy naprawy blacharsko-lakiernicze oraz pełną obsługę formalną. Likwidacja szkody z OC sprawcy w naszym serwisie sprowadza się do złożenia kilku podpisów na dokumentach. Realizujemy również naprawy z AC, także w wariancie bezgotówkowym.

Jako nowoczesna lakiernia samochodowa dysponujemy w pełni wyposażonym zapleczem technicznym i technologicznym, co umożliwia nam realizację szerokiego wachlarza napraw – od drobnych korekt lakieru, aż po kompleksowe lakiernictwo powypadkowe. W każdym przypadku zastosowane technologie dobieramy adekwatnie do likwidowanej szkody, co pozwala na przywrócenie pojazdu do stanu sprzed zdarzenia, przy jednoczesnym ograniczeniu do niezbędnego minimum ingerencji w jego konstrukcję.

Likwidacja szkody z OC sprawcy

Likwidacja szkody z OC sprawcy wiąże się z szeregiem niedogodności dla poszkodowanego, gdyż wymaga zaangażowania sporej ilości czasu i dopełnienia mnóstwa formalności. W Arti-L dokładamy wszelkich starań, aby likwidacja szkód z OC sprawcy przebiegała sprawnie i szybko. Zależy nam przede wszystkim na tym, abyś jako poszkodowany w zdarzeniu drogowym uzyskał jak największe wsparcie ze strony serwisu. W tym celu:

  • przeprowadzamy rzetelne oględziny pojazdu i przygotowujemy kosztorys naprawy,
  • współpracujemy z rzeczoznawcą wskazanym przez towarzystwo ubezpieczeniowe,
  • rozliczamy naprawę bezpośrednio z ubezpieczycielem,
  • zapewniamy wysokiej jakości usługę naprawczą, na którą uzyskujesz gwarancję.

Posiadamy bogate doświadczenie we współpracy z towarzystwami ubezpieczeniowymi, dla których jesteśmy wiarygodnym serwisem naprawczym. To pozwala nam na znacznie szybsze załatwienie wszelkich formalności związanych z wyceną szkody i rozpoczęcie naprawy pojazdu. W całym procesie działamy w jak najlepszym interesie kierowcy, który powierzył nam likwidację szkody. To przekłada się na pracę z wysokiej jakości komponentami – częściami oryginalnymi i zamiennikami – gwarantującymi trwałość i pożądany efekt wizualny.

Nasze usługi kierujemy do kierowców z terenu województwa śląskiego, małopolskiego i opolskiego. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą lakierni, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu.