Myjnia bezdotykowa

W trosce o czystość samochodu i stan lakieru kierowcy rezygnują z myjni automatycznych na rzecz myjni bezdotykowych. Myjnia bezdotykowa z aktywną pianą pozwala na skuteczne, a zarazem bezpieczne czyszczenie karoserii samochodowej, felg i części plastikowych. Jej ogromną zaletą jest dostępność przez 24 godziny na dobę, co pozwala na przeprowadzenie pielęgnacji auta w dogodnym dla kierowcy czasie.

Myjnia bezdotykowa z aktywną pianą w Gorzycach

Odpowiadając na rosnące potrzeby lokalnych kierowców Centrum Motoryzacji Arti-L zdecydowało się na inwestycję w jedną z najnowocześniejszych myjni samochodowych w regionie. Myjnia posiada dwa stanowiska, w ramach których kierowca zyskuje dostęp do aż 6 różnych programów:

aktywna piana XXL,
wysokociśnieniowe mycie z płynem aktywnym,
szczotka z szamponem,
płukanie wodą zmiękczoną,
woskowanie,
nabłyszczanie (płukanie wodą zdemineralizowaną).

Na terenie myjni kierowcy mogą skorzystać także z innych usług:

• wysoko podciśnieniowego odkurzacza,
• pierwszego w regionie osuszacza lakieru,
• pierwszego w regionie dystrybutora płynu do spryskiwaczy,
automatu ze słodyczami, napojami i akcesoriami samochodowymi,
• profesjonalnego alkomatu.

Mycie z aktywną pianą: Dlaczego warto wybrać naszą myjnię?

Aktywna piana to skuteczny sposób na walkę z brudem i uporczywymi zanieczyszczeniami. Dzięki niej możemy oczyścić nie tylko karoserię, ale również felgi i elementy plastikowe. Jest bezwzględna dla brudu i bezpieczna dla czyszczonych powierzchni. Myjnia bezdotykowa w Gorzycach oferuje aktywną pianę XXL. To oznacza, że podczas jednej aplikacji możesz skorzystać z nieporównywalnie większej niż w innych myjniach bezdotykowych ilości środka czyszczącego, a tym samym jeszcze skuteczniej rozpuścić brud osadzony na karoserii i pozostałych elementach Twojego samochodu.

Szczotka z szamponem: Czy to na pewno bezpieczne?

Szczotki dostępne na myjniach samoobsługowych nie cieszą się najlepszą sławą, mimo to okazują się przydatne podczas usuwania błota i innych uporczywych zanieczyszczeń. Na naszej myjni zainstalowaliśmy szczotkę z miękkiego włosia, dostosowaną tylko do mycia lakieru. Szczotka jest oczyszczana po każdym odłożeniu do tuby, co eliminuje ryzyko osadzania się na włosiu piasku i innych zanieczyszczeń ciernych, które mogłyby spowodować uszkodzenie lakieru.

Nasza myjnia mieści się przy Centrum Motoryzacji Arti-L w Gorzycach, przy ulicy Poprzecznej 24. Przyjmujemy płatności bezgotówkowe (karta płatnicza) oraz płatności bilonem. Na terenie myjni dostępna jest rozmieniarka banknotów.