O nas

Arti-L to nowoczesne Centrum Motoryzacji, w ramach którego realizujemy profesjonalne usługi nowoczesnej lakierni samochodowej, Stacji Kontroli Pojazdów i myjni bezdotykowej. Nasze Centrum powstało na bazie wieloletniego doświadczenia i bardzo dobrej znajomości branży. Jesteśmy specjalistami od napraw lakierniczych i doskonale wiemy, jak skutecznie dbać o karoserię samochodową, czego najlepszym przykładem jest najnowocześniejsza myjnia bezdotykowa z pianą aktywną w regionie, którą oddaliśmy do dyspozycji kierowców w 2021 roku.

Usługi lakiernicze

Od początku swojej działalności Arti-L świadczy profesjonalne usługi lakiernicze. Naszą specjalnością jest lakiernictwo powypadkowe, w ramach którego przywracamy pojazdy po stłuczkach i kolizjach do pierwotnego stanu technicznego i wyglądu. Dysponujemy nowoczesnym, w pełni wyposażonym zapleczem warsztatowym z komorą lakierniczą. Dzięki temu z powodzeniem realizujemy zarówno drobne korekty lakieru, jak i zaawansowane naprawy blacharsko-lakiernicze.

Jako lakiernia oferujemy naprawy bezgotówkowe oraz likwidację szkód z OC sprawcy. Obok profesjonalnych usług naprawczych zapewniamy kompleksową obsługę formalności, co stanowi duże udogodnienie dla naszych Klientów. Posiadamy bogate doświadczenie we współpracy z licznymi towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Myjnia bezdotykowa z aktywną pianą

Jako specjaliści do pielęgnacji lakieru bardzo dobrze rozumiemy potrzeby kierowców w zakresie czyszczenia i pielęgnacji karoserii. Naszą wiedzę i doświadczenie wykorzystaliśmy projektując nowoczesną myjnię bezdotykową Arti-L. To obiekt, którego celem jest zapewnienie funkcjonalnego, a zarazem bezpiecznego zaplecza dla kierowców, którzy chcą zadbać o czystość swojego pojazdu.

Stacja Kontroli Pojazdów

Dążąc do zapewnienia kierowcom kompleksowej obsługi na początku 2021 roku uruchomiliśmy Stację Kontroli Pojazdów. Posiadamy uprawnienia do przeprowadzania badań technicznych zdatności do ruchu. Obsługujemy samochody prywatne i flotowe, w tym samochody osobowe i pojazdy dostawcze do 3,5 t. Badania techniczne przeprowadzamy z uwzględnieniem obowiązujących wytycznych i zachowaniem zdroworozsądkowego podejścia, co przekłada się na bezpieczeństwo Twoje, Twoich pasażerów oraz innych uczestników ruchu drogowego.

Siedzibą Centrum Motoryzacji Arti-LGorzyce. Tutaj działa nasza lakiernia, Stacja Kontroli Pojazdów i myjnia bezdotykowa. Nasze usługi kierujemy do kierowców z terenu województwa śląskiego, małopolskiego i opolskiego. Zapraszamy do współpracy.